');

Telefon: +48 608 110 862 lub 728 862 458

e-mail: kontakt@pomorskiepogotowieozonowe.pl

 

Rodzaje usług

Dezynfekcja

 Dezynfekcja (odkażanie)

Czynności mające na celu zlikwidowanie drobnoustrojów (szczególnie chorobotwórczych) oraz ich przetrwalników. Usuwa wirusy, bakterie, alergeny, roztocza, pasożyty, pleśnie i grzyby. Stosowana przez naszą firmę metoda dezynfekcji jest w 100% ekologiczna i naturalna. Dezynfekcji poddaje się powierzchnie oraz rzeczy zainfekowane związkami chorobotwórczymi. Skuteczność tej metody jest niemal stuprocentowa.

Dezynsekcja

Eliminacja szkodliwych owadów/pasożytów zwłaszcza przenoszących chorobotwórcze drobnoustroje. Obejmuje również usuwanie ich larw oraz jaj. Stosowane jest w celach sanitarnych. (muchy, komary, pchły, pluskwy, karaluchy, wszy).
Dezynsekcja
Dezodoryzacja

Dezodoryzacja

Usuwanie niechcianego zapachu w pomieszczeniach i pojazdach. Podczas tej czynności niwelowane są odory pochodzące z artykułów codziennego stosowania takich jak żywność. Powodami nieprzyjemnych woni mogą być: rozkładające się organizmy, produkty spożywcze, wilgoć, spalenizna, tytoń, zwierzęta, oraz zwyczajnie brak higieny. Ozonowanie niszczy związki metanu, tlenku siarki, pochodnych benzenu tworzących odór. Największą zaletą tej metody jest usuwanie, a nie tylko maskowanie źródeł nieprzyjemnych zapachów.

Deratyzacja (odszczurzanie)

Jest to zwalczanie wszelkiego rodzaju gryzoni takich jak szczury i myszy. Ozon jest jedną z najskuteczniejszych metod odstraszania gryzoni. Wpływa na ich układ oddechowy tworząc duszący i odstraszający gaz, który sprawia że szkodniki nie mają ochoty już wracać do ozonowanych pomieszczeń. Ozon również wysusza martwe gryzonie których nie można usunąć z niedostępnych miejsc co sprawia że nie powstanie odór rozkładających się szczątek.
Odgrzybianie

Odgrzybianie

Jest to czynność mająca na celu pozbycie się grzybów i pleśni oraz ich zarodników występujących na powierzchniach i w pomieszczeniach. Proces ten przebiega w kilku etapach, począwszy od zlokalizowania źródła zagrzybienia, usunięcia go, oraz eliminacji ich zarodników. Ozon usuwa nieprzyjemny zapach i zarodniki grzybów z powierzchni i powietrza zapobiegając ich nawracaniu.

Usuwanie alergenów

Ozon posiada bardzo silne właściwości utleniania, które powodują eliminację wszelkiego rodzaju alergenów znajdujących się w powietrzu, w pomieszczeniach i na powierzchniach. Ozonowanie w sposób w 100 % ekologiczny i naturalny likwiduje roztocza i ich odchody wywołujące alergie. Jest to najlepsza metoda poprawy jakości życia w swoim miejscu zamieszkania dla osób zmagających się z dolegliwościami spowodowanymi kurzem, sierścią zwierząt, pyłkami roślin i innych alergenów.
Usuwanie alergenów 1